Mieszkanie 1 pokój 56 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$127,552
$2,278/m²
;
Data aktualizacji: 28.09.2025

Cena za m²
    $2,278/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Opis

Na sprzedaż jest stylowy apartament 1 + 1 ze świeżym remontem w okolicy Plazh. Położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu rynku Spar tylko 100 metrów od morza. Położony na 4 piętrze w budynku z windą. Powierzchnia całkowita 56 m2 Jest też balkon. Mieszkanie jest urządzone, w pełni wyposażone w nowe urządzenia i gotowe do wprowadzenia. Cena: 109 000 €(объект 270925-2)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?