Lokale gastronomiczne 133 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$346,144
$2,603/m²
;
In CRM: 9820
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $2,603/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Opis

Bar-restauracja wraz z działalnością, zbudowany i funkcjonalny przez 13 lat, położony obok zaopatrzenia w wodę w Durrës. Obiekt ma powierzchnię 132.75 m ² zarejestrowaną w certyfikacie i składa się z przestronnej sali centralnej, powierzchni licznika, zamkniętej kuchni, łazienki i dwóch oddzielnych łazienek. Środowisko ma orientację zachodnią i wyróżnia się szklaną fasadą z przodu i z lewej strony, zapewniając maksymalne naturalne oświetlenie i wysoką widoczność.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, nie wahaj się skontaktować z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty