2 bedroom apartment 64 m² Becici, Montenegro

Becici, Montenegro
$181,910
$2,842/m²
;
Last update: 01/10/2025

Price per m²
    $2,842/m²
  • Floor
    Floor
    2
  • Rooms
    Rooms
    3
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    64 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2024
  • Number of floors
    Number of floors
    6

Trading information

  • Negotiable price

Payment information

  • Exchange

Description

Becici

Apartment with 2 bedrooms

64 m2

2 bathrooms

Price 155,000 e