4 bedroom Mansion 240 m² Vasilia, Northern Cyprus

Vasilia, Vasilia, Northern Cyprus, Lapta Alsancak Camlibel Belediyesi
$871,910
$3,633/m²
;
Last update: 24/02/2023

Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    3
  • Total area
    Total area
    240 m²

Location on the map

Grocery stores
Food & Drink
Leisure