3 bedroom villa 150 m² Dubai, United Arab Emirates

United Arab Emirates
$394,120
$2,627/m²
;
In CRM: 160055
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 21/07/2025

Floor
    16
  • Bedrooms
    Bedrooms
    3
  • Total area
    Total area
    150 m²

Location on the map

United Arab Emirates