1 bedroom apartment 56 m² Thalang, Thailand

Thailand
$259,934
$4,675/m²
;
Last update: 23/10/2023

Price per m²
    $4,675/m²
  • Floor
    Floor
    4
  • Rooms
    Rooms
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    56 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2025
  • Number of floors
    Number of floors
    6