Mieszkanie 4 pokoi 244 m² Business Bay, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Business Bay
$3,07M
$12,586/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Metro
    Business Bay (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $12,586/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    244 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    199 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    25

Opis

W Pełni Umeblowane Apartamenty Marki LUX z Elastycznym Planem Płatności w Business Bay

Położony w samym sercu Business Bay, ten projekt znajduje się w jednej z głównych dzielnic biznesowych i mieszkaniowych Dubaju. Business Bay oferuje kosmopolityczny styl życia, charakteryzujący się bliskością luksusowych hoteli, kanału Dubai Water Canal oraz centrów korporacyjnych miasta. Okolica zapewnia centralne położenie dla mieszkańców poszukujących dostępu zarówno do dzielnic biznesowych downtown, jak i udogodnień społecznych.

Apartamenty na sprzedaż w Business Bay w Dubaju korzystają z lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta. Budynek znajduje się mniej niż 5 minut od Dubai Mall i Burj Khalifa. Główne arterie komunikacyjne, takie jak Sheikh Zayed Road i Al Khail Road, znajdują się w pobliżu, co umożliwia dojazd w 15–20 minut do Dubai International Financial Centre (DIFC) oraz lotniska Dubai International Airport (DXB). Takie położenie zapewnia szybki dostęp do centrów kulturalnych i biznesowych.