Mieszkanie 2 pokoi 73 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$299,861
$4,108/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

Cena za m²
    $4,108/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027

Opis

Luksusowe Apartamenty w Dubailand z Opcją Prywatnego Basenu w Kompleksie z Basenem Typu Infinity

Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy znajduje się w sercu Dubailand, jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej obiecujących dzielnic w Dubaju. Znany z przestronnej zabudowy, nowoczesnej infrastruktury i przyjaznej rodzinom atmosfery, Dubailand oferuje idealną równowagę między spokojnym życiem podmiejskim a dostępem do miejskich udogodnień.

Apartamenty na sprzedaż w Dubailand, Dubaj, zapewniają doskonałą łączność z kluczowymi punktami i atrakcjami miasta. Mieszkańcy mogą dotrzeć do Downtown Dubai i Burj Khalifa w około 20–22 minuty, a międzynarodowe lotnisko w Dubaju znajduje się zaledwie 22–25 minut drogi. Popularne miejsca, takie jak Palm Jumeirah i Dubai Marina, są dostępne w 30–35 minut dzięki bezpośrednim trasom głównymi drogami, takimi jak Sheikh Mohammed Bin Zayed Road i Emirates Road. Ta strategiczna lokalizacja łączy wygodę z spokojnym środowiskiem mieszkaniowym.

Kompleks wyróżnia się szeroką gamą premium udogodnień zorientowanych na styl życia i wellness, zaprojektowanych w celu wzbogacenia codziennego życia. Charakteryzuje się elegancką architekturą inspirowaną formami organicznymi, uzupełnioną starannie zaprojektowanymi wnętrzami, które oferują wyrafinowane, a jednocześnie komfortowe warunki mieszkalne w otoczeniu parków, sklepów i podstawowych usług. Mieszkańcy mogą korzystać z basenu typu infinity na dachu, kaskadowych jacuzzi, spa i sauny, w pełni wyposażonej siłowni, kina plenerowego, przestrzeni co-workingowych, ogrodów, placów zabaw dla dzieci, stref BBQ oraz usług konsjerża. Niektóre jednostki oferują nawet prywatne baseny, zapewniając wyższy poziom ekskluzywności. Projekt zapewnia styl życia w duchu resortu w ramach tętniącego życiem osiedla.