Mieszkanie 1 pokój 43 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$202,232
$4,703/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

Cena za m²
    $4,703/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    17

Opis

Apartamenty Oferujące Luksusowe Życie w Dubai Land Residence Complex

Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy znajduje się w prestiżowym Dubai Land Residence Complex (DLRC), jednej z najszybciej rozwijających się społeczności mieszkaniowych w Dubaju. Położony w Wadi Al Safa 5, Dubailand, projekt zapewnia mieszkańcom spokojne otoczenie przy jednoczesnym łatwym dostępie do kluczowych dzielnic miasta. Dubai Land Residence Complex jest strategicznie usytuowany wzdłuż dróg Dubai-Al Ain (E66) i Emirates Road (E611), oferując wygodne połączenia z centrami biznesowymi, miejscami rozrywki oraz centrami handlowymi w całym Dubaju. Samo osiedle została zaprojektowane tak, aby zapewnić zrównoważony styl życia, z nowoczesną infrastrukturą, punktami handlowymi, szkołami i obiektami rekreacyjnymi, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla rodzin, jak i profesjonalistów.

Jedną z największych zalet tego projektu jest jego doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do głównych atrakcji Dubaju. Downtown Dubai i Business Bay znajdują się w odległości około 20 minut od apartamentów na sprzedaż w Dubaju, a międzynarodowe lotnisko w Dubaju można osiągnąć w około 20–25 minut jazdy samochodem, zapewniając wygodne połączenia międzynarodowe. Mieszkańcy mają również łatwy dostęp do miejsc rozrywki i rekreacji, takich jak Global Village, IMG Worlds of Adventure oraz największych centrów handlowych w krótkiej odległości jazdy. Dodatkowo okolica zapewnia dogodne trasy do ikon Dubaju, takich jak Palm Jumeirah, Dubai Marina i plaż światowej klasy, umożliwiając łatwe korzystanie z luksusowego stylu życia w Dubaju.