Mieszkanie 73 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$707,965
$9,698/m²
;
In CRM: 100015
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.05.2026

Cena za m²
    $9,698/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Opis

Mieszkanie na sprzedaż w Le Pont Building 2, Le Pont

Procent & Co Real Estate oferuje odkrycie wyrafinowanego wybrzeża życia w Le Pont, część prestiżowej społeczności Port de La Mer w Jumeirah 1, Dubaj. Ten elegancki 1-pokojowy apartament jest wykończony w jasnych, miękkich kolorach i korzyści ze świeżej wysokiej jakości renowacji, tworząc jasną i zachęcającą atmosferę w całym. Duże okna wypełniają przestrzeń naturalnym światłem, zwiększając otwartość i komfort.

W apartamencie znajduje się przestronna kuchnia typu open-plan i salon z wygodną sofą i strefą wypoczynkową - idealna do relaksu lub rozrywki. Oddzielna sypialnia zapewnia prywatność i spokój, dzięki czemu układ idealnie nadaje się zarówno do codziennego życia, jak i korzystania z wakacji.

Cechy własności:

- 1 sypialnia
- 1 łazienka
- Przestronne otwarty aneks kuchenny - salon ze strefą wypoczynkową
- Oddzielna sypialnia
- Balkon / taras
- Jasne wnętrza w jasnym kolorze palety
- Niedawno odnowiony

Budownictwo i Wspólnota Ułatwienia:

- W pełni wyposażona sala gimnastyczna i fitness
- Ogród krajobrazowy i odkryte tereny rekreacyjne
- Walking and jogging path
- punkty sprzedaży detalicznej, kawiarnie i restauracje
- Marina dostępu i jacht klub w pobliżu

W pobliżu Infrastruktura & Lokalizacja Najważniejsze punkty:
Le Pont korzysta z dobrze rozwiniętej infrastruktury i doskonałej łączności. Do tętniącej życiem plaży La Mer z malowniczą promenadą, parkiem wodnym, placami zabaw, jadalnią i możliwością wypoczynku jest zaledwie kilka minut jazdy. W ciągu kilku minut znajdziesz supermarkety, apteki, kliniki, szkoły, szkółki i inne codzienne udogodnienia. Centrum Dubaju z światowej sławy zabytków, takich jak Burj Khalifa i Dubai Mall jest również łatwo dostępny samochodem, podczas gdy Dubai International Airport znajduje się w dogodnej odległości jazdy.