Willa 4 pokoi 253 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$876,712
$3,465/m²
;
In CRM: 1788663
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2027
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    253 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    253 m²

Opis

Komfortowa kamienica Ogrody Kensington w Dubai International City! W pełni umeblowana kuchnia z urządzeniami! Świetna opcja na życie, odsprzedaż i wynajem! Wybierzemy mieszkania z korzystną stawką na kredyt hipoteczny lub plan raty w ZEA!

Przygody: ogród jogi i medytacji, park o powierzchni 9000 m ², laguny, place zabaw, siłownia, sklepy i restauracje i wiele więcej.

Lokalizacja:

15 min - Ibn Battuta Mall;

20 min - Międzynarodowe Lotnisko w Dubaju (DXB);

25 min - Centrum Dubaju i Burj Khalifa;

30 min - Międzynarodowe Lotnisko Al Maktoum;

30 min - Jumeirah Beach.

Dostępność dostępnych kamienic będzie na życzenie!

Napisz lub zadzwoń, będziemy konsultować się za darmo!

Lokalizacja na mapie

Emiraty Arabskie
Edukacja
Transport

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %