Mieszkanie 1 pokój 40 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$321,349
$8,034/m²
;
In CRM: 49547
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Emiraty Arabskie
  • Region / Państwo
    Dubaj
  • Adres
    Sheikh Mohammed bin Rashid Boulevard, Burdż Chalifa
  • Metro
    Burj Khalifa/Dubai Mall (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,034/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028

Opis

BAYZ 101 by Dunaj Properties jest jednym z 25 najwyższych wieżowców na świecie, z 101 piętrami. Kompleks znajduje się w Business Bay niedaleko Burj Khalifa. Bayz 101 przez Dunaj będzie czwartym najwyższym budynkiem w Emiracie. Jedna z najwyższych wież w mieście, oferuje panoramiczne widoki Burj Khalifa, Downtown Dubai, Business Bay, Dubai Canal, Sheikh Zayed Street, Jumeiro i wybrzeża. W malowniczym wieżowcu znajdą się apartamenty prezydenckie, studia i apartamenty z 1- 4 sypialniami w pełni wyposażone w urządzenia. Niektóre mają prywatne baseny. Miejsce parkingowe jako prezent! BAYZ 101 przez Dunaj będzie wyposażone w ponad 40 światowej klasy udogodnienia. Należą do nich: