Mieszkanie 3 pokoi 75 m² Kusadasi, Turcja

Kusadasi, Turcja
$188,264
$2,510/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,510/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Wysokiej Jakości Nieruchomości z Windą w Nowo Wybudowanym, Zamkniętym Kompleksie z Basenem w Kuşadası

Nieruchomości znajdują się w spokojnej i cichej okolicy Kuşadası w regionie Aydın. Kuşadası, położone w pobliżu starożytnego miasta Efez, jest znanym nadmorskim kurortem słynącym z intensywnej działalności turystycznej. Dzięki piaszczystym plażom, zabytkom oraz naturalnym walorom jest częstym przystankiem dla statków wycieczkowych i od wieków pozostaje bardzo pożądanym miejscem do życia i wypoczynku.

Nieruchomości na sprzedaż w Kuşadası znajdują się 300 m od supermarketu, 1,2 km od dużego bazaru, 1,5 km od siłowni, 4 km od morza i plaży, 5,5 km od centrum handlowego, 22 km od starożytnego miasta Efez oraz 70 km od lotniska Adnan Menderes.

Kompleks został wybudowany na działce o powierzchni 2 800 m² i oferuje apartamenty 2- i 3-pokojowe, zaprojektowane jako zamknięte osiedle rodzinne z basenem, spełniające różne potrzeby mieszkańców. Nieruchomości znajdują się w pobliżu codziennych udogodnień. Położenie w nowej strefie mieszkaniowej Kuşadası zapewnia wygodną komunikację oraz dostęp do infrastruktury ułatwiającej codzienne życie. Dodatkowo w kompleksie znajdują się tereny zielone oraz całodobowa ochrona, monitoring, wspólny basen i jedno miejsce parkingowe przypisane do każdego apartamentu.