Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$358,786
$997/m²
;
In CRM: 1132229
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Winston 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    360 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    480 m²

Opis

4 Sypialnia Pool Villa na sprzedaż East Pattaya Ta 4 sypialnia basen willa znajduje się w East Pattaya, oferując łatwy dostęp do lokalnych udogodnień, centrów handlowych, restauracji i szkół. Dlatego jest idealny dla rodzin lub inwestorów poszukujących zarówno komfortu i wygody. Ponadto willa znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy, zapewniając prywatność, będąc nadal blisko tętniących życiem obszarów Pattaya. Ponadto, otaczająca społeczność jest dobrze rozwinięta, dzięki czemu nadaje się do długoterminowego życia lub domu wakacyjnego. Willa posiada 4 sypialnie i 5 łazienek o powierzchni mieszkalnej 360 m ² i powierzchni 480 m ². Ponadto jest w pełni wyposażone w nowoczesne wnętrza, wysokiej jakości oprawy i dobrze zaplanowany układ, który optymalizuje przestrzeń użytkową. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia bez dodatkowej renowacji. Duże okna i otwarte przestrzenie pozwalają na naturalne światło i wentylację, tworząc komfortowe i jasne środowisko życia. Obiekt obejmuje prywatny basen, ogrody krajobrazowe, strzeżony parking oraz całodobową ochronę. Ponadto, na zewnątrz salon jest idealny do relaksu i rozrywki. Dlatego łączy w sobie luksus, funkcjonalność i bezpieczeństwo, co czyni go doskonałym wyborem dla osobistego zamieszkania lub inwestycji o wysokim potencjale. W rezultacie willa ta zapewnia kompletny pakiet doskonałej lokalizacji, przestronne wzornictwo i nowoczesne udogodnienia. Własność: Nazwa tajska Transfery i podatki: Split 50 / 50 Szczegóły klucza Typ: Pool Villa Obszar lokalizacji: East Pattaya Miasto: Pattaya Powierzchnia mieszkalna: 360 m ² Powierzchnia działki: 480 m ² Sypialnie: 4 Kąpiele: 5 Meble: w pełni umeblowane Własność: Nazwa tajska