Dom 3 pokoi ban nein thray, Tajlandia

ban nein thray, Tajlandia
$415,000
$1,537/m²
;
In CRM: 1045190
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    270 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    631 m²

Opis

3 Sypialnie Basen Villa na sprzedaż w Huay Yai - Ta pięknie zaprojektowana 3-sypialnia, 4-łazienka basen willa jest ustawiona na hojnej 631 SQM działki ziemi z 270 SQM powierzchni użytkowej. W pełni umeblowane, ten dom oferuje doskonałą mieszankę komfortu i stylu, z otwartym planem życia i jadalni, która płynie płynnie do przestrzeni zewnętrznej. W pełni wyposażona kuchnia jest idealnym miejscem do codziennego życia lub rozrywki gości. Każdy pokój wyposażony jest w własną łazienkę i łazienkę w szafie, zapewniając zarówno prywatność i wygodę. Na zewnątrz, cieszyć się przestronny taras, bujny ogród i musujący basen - idealne na relaks lub hosting spotkań. Ta willa jest idealna dla rodzin i osób poszukujących spokojnego życia w dobrej okolicy.

Wyposażenie:

  • 24- Godzinowa ochrona
  • Parking samochodowy
  • Ogród
  • Prywatny basen
  • Przechowywanie
  • Wspólny basen

Położony w spokojnej i szybko rozwijającej się okolicy Huai Yai, Pattaya, lokalizacja ta oferuje doskonałą równowagę prywatności i wygody. Zaledwie 2 kilometry od Sukhumvit Road, zapewnia łatwy dostęp do kluczowych tras, w tym autostrady 7 (Bangkok- Chonburi autostrady) i Huay Yai Road, zapewniając płynną łączność z Pattaya City, Jomtien Beach, i okolic. Sąsiedztwo jest idealne dla rodzin i rezydentów długoterminowych, otoczony mieszanką nowoczesnych domów, prywatnych willi i lokalnego uroku. W pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły, takie jak Phoenix Wittaya School i Ecole Francaise Internationale de Pattaya, a także wysokiej jakości placówek opieki zdrowotnej, takich jak Bangkok Hospital Jomtien. Opcje wypoczynku są obfite, z bliskim sąsiedztwie atrakcji, takich jak Pattaya Floating Market, Ocean Marina, Na Jomtien i Ban Amphur plaż, i Phoenix Gold Golf & Country Club. Lokalne rynki, sklepy, restauracje i kawiarnie są w zasięgu ręki, co sprawia, że codzienne życie zarówno wygodne i przyjemne. Ta lokalizacja jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają spokojnego stylu życia ze wszystkimi udogodnieniami Pattaya zaledwie kilka minut jazdy od hotelu.