Dom 4 pokoi Pong, Tajlandia

Tajlandia
$371,642
$929/m²
;
In CRM: 1037855
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Soi Phorn Prapha Nimit 36

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    400 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    668 m²

Opis

Przestronne 4 sypialnie basen Villa w Mabprachan na sprzedaż - Ten wspaniały dom w stylu Nordic- siedzi na 668 SQM działki z 400 SQM powierzchni mieszkalnej, oferując doskonałą mieszankę funkcjonalności, komfortu i stylu. Posiada 4 sypialnie i 5 łazienek, dom zawiera automatyczny garaż, zapewniając zarówno wygodę i bezpieczeństwo. Duży basen zapewnia idealne miejsce na relaks i ćwiczenia, podczas gdy rozległy balkon na drugim piętrze z otwartą halą jest idealny do rozrywki i cieszyć się otaczającymi widokami. Położony w pobliżu Mabprachan Reservoir, nieruchomość oferuje spokojne środowisko, pozostając w pobliżu niezbędnych udogodnień. Master suite to prawdziwa ucieczka, z przestronnym i cichym miejscem z luksusową łazienką, która zawiera wannę i oddzielny prysznic. Hojny chodnik w szafie zapewnia obszerne przechowywanie odzieży i akcesoriów. Jedną z cech charakterystycznych jest garaż i warsztat 100Sqm, który można wykorzystać jako biuro domowe, jaskinia męska lub przestrzeń magazynowa, oferując wyjątkową wszechstronność dla przyszłych potrzeb. Ten wyjątkowy obiekt płynnie łączy nowoczesny design z praktycznym życiem, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących stylowego i funkcjonalnego domu. Wyposażenie:
  • Prywatny basen
  • Garaż
  • Tropikalny ogród
  • Brama elektryczna
  • Ogród

To doskonałe miejsce w East Pattaya jest znany ze spokojnego środowiska, rozległych zielonych krajobrazów i możliwości rekreacyjnych, co czyni go idealnym miejscem dla osób poszukujących spokojnego, ale dobrze połączonego stylu życia. Otoczony naturą obszar ten jest idealny dla miłośników na świeżym powietrzu, którzy lubią jeździć na rowerze, jogging lub po prostu odkręcać w cichym i malowniczym otoczeniu. Mieszkańcy korzystają z wygody bycia blisko szkół międzynarodowych, światowej klasy pola golfowe i niezbędne udogodnienia, takie jak supermarkety, świeże rynki, kawiarnie, i piękne opcje gastronomiczne. Obszar oferuje również łatwy dostęp do centrów wellness i fitness, zapewniając wygodny i zdrowy styl życia. Pomimo spokojnej atmosfery, lokalizacja znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od tętniącego życiem centrum miasta Pattaya, gdzie mieszkańcy mogą korzystać z centrów handlowych, miejsc rozrywki i tętniącego życiem nocnym. Dzięki unikalnej mieszance relaksu i dostępności, obszar ten jest bardzo poszukiwany przez rodziny, emerytów, i profesjonalistów poszukujących ekskluzywnego, ale wygodne miejsce do nazywania domu.