Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$312,799
$1,098/m²
;
In CRM: 1069768
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    285 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    247 m²

Opis

Luksusowy 4-Sypialnia Pool Villa na sprzedaż w Thung Klom- Tan Man

Odkryj wyrafinowane nowoczesne życie z tej luksusowej dwupiętrowej willi basen położony w spokojnej i pożądanej dzielnicy Thung Klom Tan Man w Pattaya. Zaprojektowany z elegancji i komfortu w umyśle, rezydencja ta oferuje hojną przestrzeń życiową, stylową architekturę i prywatny basen - idealny dla rodzin lub osób poszukujących spokojnego i wygodnego stylu życia.

W willi znajduje się 61,70 m2 powierzchni mieszkalnej o powierzchni 285 m2, 4 przestronne sypialnie i 4 łazienki, co zapewnia dużą ilość miejsca dla rodziny. Układ open- plan obejmuje jasny i przestronny salon z dużymi drzwi szklanych, które otwierają się bezpośrednio do basenu, tworząc bezszwowe połączenie wewnątrz - na zewnątrz idealne do relaksu lub rozrywki.

Szczegóły własności:

  • Typ: 2- Story Luxury Pool Villa

  • Sypialnie: 4

  • Kąpiele: 4

  • Powierzchnia gruntów: 61.70 m2.

  • Powierzchnia mieszkalna: 285 m2

  • Prywatne pływanie Pula: Tak.

  • Parking: 2 samochody

  • Meble: Nieumeblowane - gotowe do osobistego projektowania

Willa znajduje się w cichej, ale wygodnej okolicy, oferuje łatwy dostęp do Sukhumvit Road, szkół międzynarodowych, lokalnych rynków, restauracji i Central Pattaya. Obszar znany jest ze swojej spokojnej atmosfery, a jednocześnie jest zaledwie kilka minut jazdy od głównych atrakcji i plaż miasta.

Ten 4-pokojowy basen willa w Thung Klom Tan Man jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią przestrzeń, prywatność i nowoczesne życie. Dzięki eleganckiej konstrukcji, solidnej strukturze i doskonałej lokalizacji, stanowi doskonałą okazję do posiadania pięknej rezydencji rodzinnej lub nieruchomości inwestycyjnej w jednym z najbardziej wysuniętych po Pattaya obszarów mieszkalnych.