Willa 4 pokoi 345 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$846,591
$2,454/m²
;
Data aktualizacji: 27.01.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    345 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    472 m²