Mieszkanie 3 pokoi 252 m² Kathu, Tajlandia

Kathu, Tajlandia, Kathu
$568,007
$2,254/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,254/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    252 m²

Opis

KTH5650

Willa zajmuje 530 m2 powierzchni mieszkalnej około 252 m2.

Luksusowa 2 piętrowa willa na sprzedaż w zabezpieczonej nieruchomości w Kathu.

Położony w cichej okolicy Villa znajduje się zaledwie 7 minut do szkoły międzynarodowej i 10 minut od międzynarodowych centrów handlowych, w tym Lotus, Big C i Central Shopping Mall, a tylko 30 minut do Phuket International Airport sprawia, że jest to idealne miejsce.

W sumie z 3 sypialniami, każdy z prywatną łazienką,

Willa posiada własny prywatny basen, a także posiada swój własny ogród tropikalny, prysznic na zewnątrz i tajski sala.

Opis willi:

- Tropikalna willa
- 3 sypialnie, 3 łazienki
- Security Estate 24 / 7 ochroniarz
- Dwa piętra.
- Otwarty plan jadalnia i salon
- Kuchnia w stylu zachodnim
- Łatwy dostęp do British International School, Phuket Royal Marina, wszystkie główne centra handlowe; zajmuje około 5 minut jazdy
- Ukończony rok: 2008.