Mieszkanie 4 pokoi 845 m² Kamala, Tajlandia

Kamala, Tajlandia
$5,66M
$6,698/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Na Hat Road, 96 23 Lucky 13

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,698/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    845 m²

Opis

KAM6753

Luksusowa rezydencja z prywatnością prywatnego domu, znajduje się na Milioner Mile!

  • 4 sypialnie
  • 5 łazienek
  • Powierzchnia całkowita: 845 m2
  • Powierzchnia budynku: 428 m2
  • 1 piętro + Taras z basenem
  • Oceanview

FUNKCJE

  • Zapierające dech w piersiach widoki na morze
  • Prywatny luksus pięciogwiazdkowy z odosobnieniem domowym (obsługiwany przez renomowany hotel)
  • Wygodne życie na jednym poziomie
  • Meble zaprojektowane i wykonane na zamówienie
  • Specjalizowane dzieła sztuki i artefaktów
  • Prywatne urządzone balkon z widokiem na zatokę (pełna szerokość willi)
  • Nieskończoność basen z pełnym widokiem na zatokę Kamala i góry (Lounge / BBQ / Patio / Prysznic na zewnątrz / jadalnia)
  • Master Sypialnia apartament z widokiem na zatokę (oddzielne łóżko masażu / szafy dla mężczyzn i kobiet / wewnątrz - prysznice na zewnątrz / wanna na dwa / umeblowany balkon)
  • Apartament z widokiem na Zatokę i balkon
  • Cicha sypialnia z widokiem na tropikalne
  • Study / Guest Bedroom Garden View
  • Nowoczesna kuchnia wyspa (zamykane, w pełni wyposażone, jasne, z jadalnią)