Willa 3 pokoi 355 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$673,925
$1,898/m²
;
In CRM: 10019301426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    phk4023

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    355 m²

Opis

Bilety w obie strony do Phuket w prezencie!*

Najlepsze dla:
Idealne dla tych, którzy szukają najwyższego luksusu i ekskluzywności, Ayana Luxury Villas jest przeznaczone dla wymagających nabywców, którzy cenią sobie wygodę i korzyści inwestycyjne.

O lokalizacji:
Położone w malowniczej okolicy Thalang w północnej części Phuket, wille znajdują się w pobliżu wielu kluczowych atrakcji, takich jak wodospad Kathu, Flying Hanuman i Elephant Jungle Sanctuary Phuket. Zaledwie 30 minut od międzynarodowego lotniska w Phuket i 15 minut od szpitala Thalang.

O projekcie:
Uosobienie wykwintnego życia, Ayana Luxury Villas oferuje wille z 3, 4 i 5 sypialniami o powierzchni od 354,2 do 691,4 mkw. Działki o powierzchni od 347,51 do 753,64 mkw. oferują możliwość stworzenia idealnego domu Twoich marzeń. Kluczowe cechy to przemyślany projekt, dbałość o szczegóły i luksusowe udogodnienia.