Willa 4 pokoi 357 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$1,06M
$2,971/m²
;
In CRM: 1006580563
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    357 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo to jest.
Idealny dla tych, którzy szukają połączenia luksusu i prywatności w tropikalnym raju. Świetny wybór zarówno do osobistego życia i relaksu, jak i do celów inwestycyjnych.

O lokalizacji:
Projekt zlokalizowany jest w samym sercu Thalang, jednego z najbardziej malowniczych i poszukiwanych obszarów w północnym Phuket. Dogodna bliskość plaż, centrów rozrywkowych i handlowych, a także międzynarodowego lotniska.

O projekcie:
Manisa Villas – Pasak oferuje ekskluzywne wille 3 BR i 4 BR o powierzchni od 258 do 296 mkw. z działkami od 330,30 do 537,68 mkw. Wille zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu z elementami tropikalnymi, zapewniając harmonię między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, a także komfortowy pobyt z widokiem na wspaniałe naturalne krajobrazy. Projekt zakończy się w IV kwartale 2024 roku.