Willa 3 pokoi 342 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$534,740
$1,565/m²
;
In CRM: 1006490527
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    342 m²

Opis

Bilety w obie strony do Phuket jako prezent!*

Dla kogo:
Dla wymagających inwestorów i nabywców poszukujących połączenia luksusu, praktyczności i dochodowej inwestycji w Phuket. Idealne dla osób poszukujących spokoju i elitarnego stylu życia.

O lokalizacji:
Regent Villas Pasak – Phase 2 znajduje się w sercu Bang Tao, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Phuket, zaledwie kilka minut od plaży Bangtao z jej dziewiczym białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. W pobliżu znajdują się Laguna Golf, Porto De Phuket, Boat Avenue, Villa Market, Blue Tree Phuket i Peranakan Phuket Museum.

O projekcie:
Ten projekt oferuje wille z 3 i 4 sypialniami i basenami, o powierzchni od 233,80 m2 do 290,88 m2 działki i 341,7 m2 powierzchni zabudowanej. Każda willa jest starannie zaprojektowana dla maksymalnego komfortu, ucieleśniając wszystkie cechy eleganckiego i nowoczesnego życia. Projekt obiecuje nienaganną jakość życia w schludnej i wyrafinowanej atmosferze.