Mieszkanie 154 m² Faro, Portugalia

Portugalia, Faro
$1,74M
$11,317/m²
;
In CRM: 176844
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Cena za m²
    $11,317/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    154 m²

Opis

Budynek znajduje się na jednej z najbardziej centralnych ulic Faro, obsługiwanych przez szeroki zakres lokalnych działań handlowych, wokół restauracji, hoteli i sklepów. Zapewnia najlepsze zgiełku centrum miasta i wygodę poruszania się wokół niego, przynosząc komfort, dobrobyt i jakość życia. Dom ma wysokiej jakości wykończenie, gwarantując maksymalny komfort. Budynek składa się z 4 pięter i tarasów, a jego dystrybucja jest następująca: Piętro -1 ("Dolne piętro"): -Wielofunkcyjne Salon; -Salon; -Pokój szkoleniowy; -2 magazyny; Na piętrze 0 (Parter): -Kuchnia wyposażona w Siemens i urządzenia Miele w otwartej przestrzeni; -Jadalnia; -Pokój pralniczy; -1 Trzyosobowy Siedzisko w mezzanine dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej z bezpośrednim dostępem do strony.1 piętro: -1 ze wspólną przestrzenią garażową; wspólna garderoba z dwoma sypialniami: -2. Budynek znajduje się na etapie budowy i ma następujące cechy: malowana podłoga mikrocementowa, izolowane ściany szklane, podwójne szyby z powłoką antyrefleksyjną, klimatyzacja we wszystkich pokojach, kuchnia wyposażona jest w: kuchenka mikrofalowa; -stove- lodówka; Znajduje się on: -260 m od Doca de Faro; -280 m od dworca autobusowego i kolejowego; -850 m od rynku miejskiego; -1,7 km od strefy historycznej; -2,5 km do centrum handlowego -6,9 km do lotniska -8,8 km od plaży.

Lokalizacja na mapie

Portugalia, Faro
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie