Mieszkanie 33 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$126,020
$3,819/m²
;
In CRM: 32731
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    Mankowska, 55

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,819/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    33 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie, Białołęka, ul. Mańkowska.

Lokalizacja i otoczenie

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Białołęka, przy ul. Mańkowskiej, w rejonie Kobiałki — wyjątkowej, zielonej części północnej Warszawy. To miejsce łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia, idealne dla osób ceniących ciszę i przestrzeń bez rezygnacji z miejskiej infrastruktury.

W bezpośrednim sąsiedztwie rozległy tereny zielone, rezerwaty przyrody oraz malownicze trasy pieszo-rowerowe wzdłuż Kanału Żerańskiego. Codziennie można aktywnie spędzać czas na joggingu, jeździe na rowerze czy spacerach z rodziną wśród zieleni.

Infrastruktura w pobliżu

• Przedszkole w promieniu 1 km
• Szkoła podstawowa 1,4 km
• Przystanek autobusowy 600 m
• Sklepy spożywcze (Żabka, Lewiatan) około 5 minut
• Centra handlowe 12–13 minut: G City Targówek, Factory Annopol, M1 Marki

Kobiałka zachowała klimat niskiej zabudowy i naturalnej przestrzeni, jednocześnie będąc częścią dynamicznie rozwijającej się Białołęki. W okolicy powstają nowe drogi, szkoły, przedszkola, żłobki oraz ścieżki rowerowe, co zapewnia komfort codziennego życia i szybki dostęp do całej Warszawy.

Charakterystyka mieszkania i osiedla

Inwestycja obejmuje 182 mieszkania o zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi oraz powierzchniach od 33 do 75 m². Do każdego mieszkania przynależą ogródki lub balkony, zapewniając bezpośredni kontakt z zielenią.