Mieszkanie 2 pokoi 57 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$238,220
$4,150/m²
;
In CRM: 31369
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Swarzewska, 38
  • Metro
    Stare Bielany (~ 700 m)
  • Metro
    Słodowiec (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,150/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1938
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 57,40 m², Warszawa, Bielany, ul. Swarzewska 38.

Prezentujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,40 m², usytuowane w klimatycznej części Starych Bielan. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy z 1938 roku, która przeszła remont klatek schodowych w 2018 roku oraz wymianę dachu i balkonów w 2015 roku.

Mieszkanie: Po generalnym remoncie w 2021 roku, z wymienionymi instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi. Wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła. Rozkład pomieszczeń:
• Sypialnia – 16,77 m² (słoneczna, ustawna)
• Pokój dzienny/ druga sypialnia – 18,51 m² (przestrzeń do przechowywania)
• Kuchnia – 11,52 m² (nowa zabudowa meblowa, sprzęt AGD)
• Łazienka – 5,75 m² (kabina prysznicowa, pralka)
• Przedpokój – 4,85 m²

Kompleks: Budynek otoczony spokojnym, zadbanym otoczeniem. Dodatkowo, mieszkanie dysponuje przestronną piwnicą o powierzchni ok. 8 m² oraz możliwością wynajęcia miejsca parkingowego przy ul. Perzyńskiego. Odrębna własność z księgą wieczystą, czynsz wynosi 1158 zł (dla 3 osób).

Lokalizacja: Doskonałe skomunikowanie z miastem, w pobliżu stacje metra: Metro Słodowiec (ok. 600 m) oraz Metro Stare Bielany (ok. 650 m). Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 70 m, a do centrum można dojechać w około 18 minut. W okolicy liczne tereny spacerowe i sportowe, takie jak Las Bielański, Park Olszyna oraz kompleks sportowy CRS Bielany.