Mieszkanie 3 pokoi 86 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$242,304
$2,804/m²
;
In CRM: 31310
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Cierlicka, 19

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,804/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 86,4 m², Warszawa, Ursus, ul. Cierlicka.

Oferujemy przestronne mieszkanie w kameralnym budynku, które czeka na Twoją aranżację. Idealne dla dużej rodziny lub osób łączących życie prywatne z pracą. Mieszkanie składa się z:

  • 3 pokoi, w tym przestronny salon z kuchnią połączoną z jadalnią,
  • bezpośredniego dostępu do własnego ogrodu,
  • niezależnego wejścia, co zapewnia prywatność.

Kompleks: Kameralna zabudowa, tylko kilka mieszkań, co sprzyja spokojnemu życiu. Ogród to rzadkość w Warszawie, idealny do relaksu i zabawy z dziećmi.

Lokalizacja: Ursus, ul. Cierlicka - cicha i zielona okolica, blisko sklepów, szkół, przedszkoli oraz punktów usługowych. Doskonała komunikacja z centrum Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Finanse: Mieszkanie bezczynszowe, płacisz tylko za media, co znacząco obniża koszty utrzymania.

Podsumowanie zalet: To mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Jeśli szukasz miejsca z potencjałem, zadzwoń i umów się na prezentację!