Mieszkanie 3 pokoi 66 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$249,556
$3,764/m²
;
In CRM: 31290
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.05.2026

• Adres
    Jana Blatona, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,764/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

Na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 66,3 m², Warszawa, Bemowo.

Oferujemy funkcjonalne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Zlokalizowane na 10. piętrze, zapewnia spektakularne zachody słońca oraz panoramiczne widoki.

• stan techniczny: do zamieszkania
• miejsce postojowe na zamkniętym parkingu
• komórka lokatorska na piętrze
• piwnica.

Opis kompleksu:
Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z centrum, przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się pod blokiem. Bliskość do trasy S8 oraz Galerii Bemowo, kina Cinema City, a także licznych sklepów i punktów usługowych.

Lokalizacja:
W okolicy znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły, a także tereny spacerowe, ścieżki rowerowe oraz parki, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin.

Podsumowanie:
Komfortowe, przestronne mieszkanie z przypisanym miejscem postojowym i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Doskonały wybór zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i dla inwestorów. Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja na mapie