Mieszkanie 3 pokoi 69 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$269,529
$3,935/m²
;
In CRM: 31187
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Marywilska, 68

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,935/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż apartament, 3 pokoje, 68,5 m², Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska.

Nowoczesny apartament z widokiem na zieleń, położony w inwestycji "Miasto Moje" od dewelopera RONSON DEVELOPMENT. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem oraz wysokim standardem wykończenia. Przestronny salon (26,97 m²) z kuchnią połączoną z salonem prowadzi na balkon (6,54 m²). Dwie oddzielne sypialnie zapewniają prywatność, a jedna z nich ma dużą garderobę (3,28 m²), którą można przekształcić w drugą łazienkę. Dodatkowo, mieszkanie posiada łazienkę z prysznicem oraz osobną pralnię.

Kompleks to samowystarczalne osiedle z bogatą infrastrukturą, w tym Pasażem Wisła, który oferuje różnorodne strefy rekreacyjne dla rodzin. Zielone tereny sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz budowaniu relacji wśród mieszkańców.

Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (9 min. spacerem do stacji kolejowej) oraz do centrum Warszawy (19 min. samochodem). W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone.

Finanse: Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (+ 20 000 zł) oraz miejsce postojowe w hali garażowej (+ 50 000 zł). Cena podlega negocjacji.

Podsumowanie zalet: nowoczesny, jasny apartament z widokiem na zieleń, wysoki standard, doskonała lokalizacja, idealny dla rodzin oraz osób pracujących zdalnie. Umów się na prezentację i poznaj to miejsce osobiście!