Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$381,153
$7,563/m²
;
In CRM: 30850
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Sulkowicka, 2 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,563/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Na sprzedaż apartament, 2 pokój, 50,4 m², Warszawa, Mokotów.

Oferujemy kompaktowy apartament z jasnymi wnętrzami, balkonem, zabudowaną kuchnią oraz łazienką z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne na wynajem krótkoterminowy.

Kompleks: Belvedere Residence to nowoczesny budynek z basenem, siłownią oraz strefą relaksu. Mieszkańcy korzystają z klubu fitness, saun oraz tarasu na IX piętrze z widokiem na Centrum i Stadion Narodowy. Budynek zapewnia 24-godzinną recepcję, ochronę oraz monitoring.

Lokalizacja: Doskonała lokalizacja w pobliżu Parku Łazienki Królewskie (2 minuty pieszo) i Parku Morskie Oko (4 minuty pieszo). Centrum Warszawy to zaledwie 5 minut samochodem, a stacja metra Politechnika dostępna w 2 przystankach autobusowych.

Finanse: Czynsz administracyjny wynosi 960 PLN. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne). Dostępne od zaraz.

Podsumowanie: To wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, blisko natury i miejskiego życia, jest idealnym wyborem dla osób ceniących komfort i wygodę.