Mieszkanie 5 pokojów 147 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$677,907
$4,617/m²
;
In CRM: 29614
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Grójecka, 45 Maneki Neko

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,617/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    147 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1926
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Sprzedaż, mieszkanie, 5 pokoi, 146,84 m², Warszawa, Ochota, ul. Grójecka.

Opis mieszkania: Przestronne mieszkanie o powierzchni 146,84 m², z pięcioma pokojami i wysokimi sufitami (3 m), idealne do własnej aranżacji. Znajduje się na pierwszym piętrze, z doskonałym doświetleniem oraz ekspozycją południową, zachodnią i północno-wschodnią. Wnętrze ma ogromny potencjał, a dębowe podłogi można odświeżyć, przywracając im naturalne piękno. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość indywidualnej adaptacji. Nowe okna i wymieniony piec w 2023 roku, balkon oraz solidne mury zapewniają komfort termiczny przez cały rok. Obecnie pełni funkcję biura, wcześniej mieszkała w nim rodzina.

Atuty budynku: Nowe balustrady oraz świeżo wyremontowana klatka schodowa z wymienionym lastryko podnoszą estetykę. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15 m²). W podwórku znajduje się ogród, idealne miejsce do odpoczynku w cieniu drzew.

Lokalizacja: Ochota to zielona dzielnica, łącząca miejskie życie z komfortem. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, punkty usługowe, szkoły oraz tereny rekreacyjne, a także szybki dojazd do centrum Warszawy.

Historia kamienicy: Wyjątkowa kamienica z lat 20. XX wieku, zaprojektowana przez architekta Bronisława Colon­nę Czosnowskiego. Solidne wykonanie oraz wyrazista architektura czynią ją wyjątkową.