Mieszkanie 2 pokoi 41 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$266,748
$6,453/m²
;
In CRM: 30552
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Poznanska, 13 Azazel
  • Metro
    Centrum (~ 800 m)
  • Metro
    Politechnika (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,453/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1935
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, 41,34 m², Warszawa, Śródmieście, ul. Poznańska.

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z windą, położone w sercu Warszawy. Dwu pokojowe o powierzchni 41,34 m² z balkonem, idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i styl.

Opis mieszkania:
• Wysokość pomieszczeń 280 cm
• Wszystkie media, ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego

Lokalizacja:
• Centrum Warszawy, blisko do komunikacji miejskiej
• W pobliżu liczne sklepy, restauracje i usługi

Finanse:
• Czynsz wynosi 865 zł miesięcznie
• Stan prawny uregulowany, dostępna księga wieczysta

Podsumowanie:
To świetna lokata kapitału w atrakcyjnej lokalizacji, idealna dla inwestorów lub osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji.