Mieszkanie 3 pokoi 54 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$202,943
$3,770/m²
;
In CRM: 29904
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Przejezdna, 12 Aura Garden II

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,770/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie, 53,83 m², Warszawa, Białołęka, ul. Przejezdna 12.

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m² w nowoczesnym budynku na osiedlu Aura Garden. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne dla osób ceniących jakość, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. Wnętrze charakteryzuje się wyższym standardem wykończenia, w tym zabudową kuchenną na wymiar, nowoczesną łazienką oraz meblami w zabudowie.

Kompleks

Osiedle Aura Garden to ekologiczne miejsce z panelami fotowoltaicznymi, co przekłada się na niższe opłaty za części wspólne. Budynek z 2019 roku, dewelopera Mill-Yon, zapewnia wysoki standard życia. Osiedle jest zamknięte i monitorowane, z placem zabaw, co czyni je idealnym miejscem dla rodzin.

Lokalizacja

Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Białołęki, z pełną infrastrukturą. Szybki dojazd do Trasy Toruńskiej, blisko przystanków autobusowych (120, 134), sklepów (Carrefour, Lidl, Biedronka, Netto), Factory Annopol oraz M1. W pobliżu przedszkola, szkoła, przychodnie oraz ścieżki spacerowe wzdłuż Kanału Królewskiego.

Finanse

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym za 40.000 zł. Mieszkanie jest własnościowe, grunty uregulowane, co umożliwia zakup na kredyt.