Mieszkanie 4 pokoi 86 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$479,879
$5,580/m²
;
In CRM: 29879
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Jana Kazimierza, 35 A

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,580/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Przedaż, mieszkanie, 4 pokoje, 86 m², Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 35.

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 86 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Wnętrze jest w pełni wykończone w dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja północna w sypialni oraz wschodnio-południowa w pokoju dziennym zapewnia doskonałe doświetlenie. Wysokość pomieszczeń wynosi 273 cm, co dodaje poczucia przestronności.

Układ pomieszczeń:
• Przestronny salon z kuchnią połączoną z salonem i wyjściem na loggię,
• Trzy ustawne sypialnie,
• Łazienka z wanną,
• Osobne WC,
• Duży przedpokój.

Budynek i osiedle:
Osiedle YANA to nowoczesna inwestycja z eleganckim wykończeniem części wspólnych. Budynek wyposażony jest w windy, a osiedle jest częściowo ogrodzone i monitorowane. Mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak:
• Plac zabaw dla dzieci,
• Zielone patio ze strefą odpoczynku,
• Siłownia kalisteniczna,
• Lokale usługowe i handlowe w bezpośrednim sąsiedztwie (Green Caffè Nero, Żabka, Hebe).

Lokalizacja:
Osiedle YANA zapewnia wygodne życie w pobliżu centrum Warszawy. Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta:
• 15 minut jazdy samochodem do centrum,