Mieszkanie 3 pokoi 70 m² Łomianki, Polska

Łomianki, Polska, gmina Lomianki
$232,969
$3,316/m²
;
In CRM: 27251
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Gwiazdzista, 18 b

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,316/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, Łomianki, ul. Gwiaździsta.
70,25 m² (parter/1, 2018 r.) w kameralnym kompleksie szeregowym. Ogródek, 2 miejsca postojowe, czynsz tylko 230 zł/mc.
Lokalizacja: Cicha ślepa ulica, 4 min do autobusu (linie 750/850), 8 min do Żabki, 15 min do Carrefour.
Kluczowe atuty:
• Prywatny ogródek z tarasem i automatycznym nawadnianiem,
• Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 2 sypialnie (w tym gabinet), schowek na rowery,
• Gotowe do zamieszkania – zero nakładów.
Wyposażenie:
• Pomieszczenie gospodarcze z kotłem, łazienka z kabiną prysznicową,
• Garderoba w sypialni, przesuwna szafa w przedpokoju.
Dodatkowo:
• 2 miejsca postojowe (15 000 zł/szt.), ogrodzone osiedle, domofon, światłowód.
Koszty eksploatacji: prąd ~200 zł, gaz ~150 zł, woda ~100 zł, śmieci ~50 zł.
Idealne dla ceniących spokój i zieleń poza miastem.