Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$402,133
$6,313/m²
;
In CRM: 26588
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Chlodna, 20 Kamienica pod Zegarem
  • Metro
    Rondo ONZ (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,313/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1913
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Sprzedam unikatowe mieszkanie 63,7 m² w zabytkowej kamienicy przy Chłodnej, Wola Mirów.
Perełka z 1913 r. na 1 piętrze, po generalnym remoncie z wymianą instalacji. Oryginalny parkiet, sztukaterie, 3-metrowe sufity, okna na 3 strony świata. Skład: salon z balkonem (ekspozycja południowo-wschodnia) i biblioteką, sypialnia z możliwością podziału, kuchnia z zabudową i zachowaną "zimną szafką", łazienka z wanną, hol z zabudową. Ciche, z dużą piwnicą (~7 m²).
LOKALIZACJA: Serce Warszawy – blisko Hala Mirowska, Fabryka Norblina, Browary Warszawskie, Ogród Saski, Muzeum Powstania Warszawskiego. Komunikacja, sklepy, restauracje w bezpośrednim sąsiedztwie. Czynsz: ~900 zł (w tym fundusz remontowy).