Mieszkanie 3 pokoi 69 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$265,408
$3,875/m²
;
In CRM: 26936
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Marywilska, 68

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,875/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 68,5 m², Warszawa Białołęka, ul. Marywilska, 1 piętro.
• Przestronny salon z wyjściem na balkon
• Widna kuchnia (częściowo połączona z salonem)
• 2 sypialnie (w tym jedna z garderobą pod przebudowę)
• Łazienka z prysznicem, pralnia, przedpokój
• Duży balkon - dodatkowa przestrzeń relaksu

Inwestycja "Miasto Moje"
• Nowy budynek (2023) od Ronson Development
• Komórka lokatorska na poziomie -1 (dopłata 20 000 zł)
• Miejsce postojowe w garażu (dopłata 57 000 zł)

Lokalizacja
• 2 minuty do przystanku autobusowego
• 9 minut do stacji kolejowej
• 19 minut samochodem do Centrum
• Wszystkie niezbędne udogodnienia w zasięgu spaceru