Mieszkanie 3 pokoi 53 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$205,892
$3,885/m²
;
In CRM: 26605
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Wspolna Droga, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,885/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1963
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

53 m², 3 pokoje, 2 balkony, duża piwnica, 1. piętro, cegła, Praga-Południe, ul. Wspólna Droga.

Na sprzedaż mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, położone w kameralnym budynku z cegły z lat 60., otoczonym bujną zielenią. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego układu i spokojnego miejsca do życia, z potencjałem na stworzenie przytulnego wnętrza według własnego gustu.

Najważniejsze cechy nieruchomości:
• Powierzchnia: 53 m²
• Pomieszczenia: salon i dwie sypialnie
• Kuchnia: oddzielna, z oknem
• Balkony: 2 loggie — od wschodu i od zachodu
• Piwnica: przestronna, ok. 8 m²
• Piętro: 1 z 3
• Materiał budynku: cegła
• Rok budowy: 1963
• Wysokość pomieszczeń: 259 cm
• Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Atuty mieszkania:
• Przemyślany układ — oddzielna kuchnia i trzy niezależne pokoje
• Dwustronna ekspozycja: sypialnie wychodzące na wschód, salon i kuchnia na zachód
• Obie strony z widokiem na zieleń, a od zachodu także na plac zabaw
• Dwa wygodne balkony – idealne na wypoczynek lub domowy zielnik
• Wymienione piony wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania
• Kameralna okolica bez wysokiej zabudowy
• Brak strefy płatnego parkowania