Mieszkanie 3 pokoi Smolice, Polska

Smolice, Polska, gmina Grabow
$123,732
$2,062/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

• Adres
    48

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,062/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Jana Kazimierza - aktualnie najlepszy adres w Warszawie.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5 piętrowego bloku w inwestycji, która za chwilę zostanie oddana do użytku.

W skład nieruchomości wchodzi:
- Salon 20m2
- Pokój I 9,7m2
- Pokój II 8,7m2
- Kuchnia 8,2m2
- Łazienka 4,1m2
- Wc 1,25m2
- Balkon 5m2
- miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 36 000 PLN)

Mieszkanie o przemyślanym rozkładzie. Salon z balkon znajduje się od strony południowej z widokiem na wewnętrzne patio. Pokoje mają okna wychodzące na ul. Jana Kazimierza. Niewątpliwym atutem mieszkania jest osobna, widna kuchnia oraz dodatkowa toaleta.

Inwestycja powstała w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli. Mieszkańcy osiedla mają łatwy dostęp do znajdującej się w pobliżu niezbędnej infrastruktury oraz licznych terenów zielonych.

Typ własności: pełna własność z odrębną KW

Czynsz: około 440zł