Mieszkanie 2 pokoi Smolice, Polska

Smolice, Polska, gmina Grabow
$121,149
$3,337/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

• Adres
    48

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,337/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    36 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,30m2 w Warszawie na Żoliborzu.
Znajduje się ono na drugim piętrze 3-piętrowego budynku z 1937 roku bez windy.

W skład nieruchomości wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka z prysznicem
- przedpokój
- piwnica

Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje, wstawiono nową kuchnię wykonaną na zamówienie i AGD oraz łóżko w sypialni. Zamontowano dwie przestronne szafy wnękowe.

Budynek znajduje się przy ul.Krasińskiego - jednej z najbardziej malowniczych i najbardziej uczęszczanych ulic Żoliborza, kilkaset metrów do stacji metra Plac Wilsona. Wokół pełna infrastruktura, mnóstwo sklepów, punktów usługowych i restauracji a także przystanki komunikacji miejskiej.
W odległości kilku kroków Park Sady Żoliborskie oraz Park Stefana Żeromskiego.

Czynsz miesięczny: 280,00.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć