Mieszkanie 3 pokoi 56 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$219,833
$3,926/m²
;
In CRM: 25020
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Izabelli, 20
  • Metro
    Marymont (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,926/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1973
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Sady Żoliborskie przy ul. Izabelli.

Znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.

Powierzchnia 56 m², w tym salon 18,20 m², sypialnia 12,10 m², druga sypialnia lub gabinet 10,10 m², oddzielna kuchnia 4,5 m², łazienka z wanną 2,7 m², toaleta 1,5 m², korytarz 6,5 m².

Jest balkon i piwnica. Mieszkanie jest wykończone i częściowo umeblowane: szafa, sofa, komoda, telewizor, stół, łóżko, w sypialni pojemna szafa, lodówka z zamrażarką, kuchenka gazowa z piekarnikiem. Podłoga pokryta jest parkietem, kafelkami i płytkami ceramicznymi.

Wymieniono piony wodociągowe i grzewcze. Okna PCV skierowane na wschód i północ, parapety z konglomeratu.

Opłata administracyjna 950 zł/miesiąc. dla 2 osób. Prawo spółdzielcze, możliwa rejestracja KW.

W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, tramwaje, autobusy, 5 minut do Auchan, 12 minut do Westfield Arkadia.