Mieszkanie 3 pokoi 56 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$345,567
$6,140/m²
;
In CRM: 24763
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Jana Kazimierza, 43 Active Zone

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,140/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² w stanie deweloperskim zlokalizowane w Warszawie, na Woli.

Apartament znajduje się na 6 piętrze i składa się z przestronnego przedpokoju (5,35 m²), salonu z wyjściem na duży balkon i aneksem kuchennym (22,08 m²), dwóch komfortowych sypialni (14,82 m² i 7,88 m²), łazienki (4,22 m²) i garderoby (1,93 m²).

Dzięki dużym oknom mieszkanie jest jasne i wypełnione naturalnym światłem. Istnieje możliwość przebudowy lokalu. Do apartamentu istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.

Nowy dom WOW Wola charakteryzuje się nowoczesnym designem i elegancką ceglaną elewacją, która łączy w sobie przemysłową historię regionu ze współczesnym stylem. Płytki wielkoformatowe są stosowane w przestrzeniach publicznych, dodając im elegancji i współczesnego stylu.

Budynek wyposażony jest w system monitoringu i ochrony, posiada reprezentacyjne lobby, cichobieżne windy i przestronne korytarze, co zapewnia komfort i wygodę.

Dzielnica Wola jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Obiekt ten łączy w sobie bliskość centrum miasta z dostępem do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, placówki edukacyjne. Obiekt zapewnia również doskonałą dostępność komunikacyjną - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja metra, dzięki której można szybko dostać się do centrum.