Mieszkanie 3 pokoi 53 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$168,896
$3,217/m²
;
In CRM: 21841
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Swietego Hieronima, 6
  • Metro
    Bródno (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,217/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1970
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskim Targówku.

Mieszkanie o powierzchni 52,5 m² (w tym komórka lokatorska 55,3 m²) zlokalizowane jest na wygodnym parterze budynku wybudowanego w 1968 roku. Mieszkanie posiada dwa okna z ekspozycją wschodnią i północną. Wnętrza zostały unowocześnione: w przedpokoju nowa zabudowa, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe, na podłodze parkiet drewniany, zamontowane okna PCV.

Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 17 m², sypialni o powierzchni 10 m², drugiej sypialni o powierzchni 7 m², kuchni o powierzchni 6,5 m², łazienki z wanną o powierzchni 3,2 m² i przedpokoju o powierzchni 8,5 m². Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,8 m².

W budynku znajdują się wszystkie media centralne: woda, gaz, kanalizacja, ogrzewanie. Dostępna jest możliwość połączenia z Internetem poprzez światłowód.

W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, park, a także przystanki komunikacji miejskiej, w tym metra. W promieniu 100-200 m znajduje się cała niezbędna infrastruktura. Wygodę zapewnia lokalny parking. Dostępny jest także otwarty parking przy ulicy.

Mieszkanie jest odpowiednie dla rodzin z dziećmi, a także dla osób poszukujących spokojnego miejsca w mieście.