Mieszkanie 3 pokoi 30 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$189,519
$6,317/m²
;
In CRM: 20488
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Guminska, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,317/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Nowy kompleks mieszkaniowy na Woli to idealne miejsce dla osób poszukujących równowagi pomiędzy dynamicznym życiem w centrum miasta, a ciszą zielonej oazy. Ten nowoczesny, wieloetapowy kompleks został zaprojektowany z myślą o Waszym komforcie i codziennych potrzebach.

Wysoka część budynku, zwieńczona charakterystyczną

wieża, jest symbolem nowoczesności i oryginalności designu oraz standardu premium. Ten wyjątkowy budynek charakteryzuje się nowoczesnymi szklanymi balustradami, panoramicznymi oknami i wspaniałym widokiem na centrum Warszawy.

Kompleks zlokalizowany jest w pobliżu kluczowych skrzyżowań, w otoczeniu rozbudowanej zabudowy i pełnej infrastruktury.

Zakończenie budowy: IV kwartał 2026.

Dostępne apartamenty:

Mieszkania 1-pokojowe (30-36m2) - od 706 925 zł

Mieszkania 2-pokojowe (39-54m2) - od 654 907,55 zł

Mieszkania 3-pokojowe (53-83m2) - od 937 237,40 zł

Mieszkania 4-pokojowe (93-108m2) - od 1 529 054,70 zł

Mieszkania 5-pokojowe (132m2) - od 3 787 600 zł