Mieszkanie 3 pokoi 71 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$341,813
$4,847/m²
;
In CRM: 20084
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Basniowa, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,847/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1955
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Mieszkanie w starej kamienicy przy ulicy Baśniowej 3 na Starej Ochocie o powierzchni 70,52 m².

Ta przytulna przestrzeń z 2 sypialniami i 1 łazienką znajduje się na drugim piętrze.

Wysokość sufitu wynosi 2,8 m, a okna wychodzą na trzy główne strony, zapewniając doskonałe doświetlenie.

Mieszkanie ma jasne wnętrze, obejmuje oddzielną kuchnię i przestronny salon.

Układ można zmienić niewielkim kosztem.

W okolicy znajdują się place zabaw, sklepy, bankomaty, restauracje, kawiarnie, teatr oraz SPA. Dogodny dojazd do szkół, przedszkoli i żłobków. Do centrum łatwo dojechać samochodem w 10 minut lub komunikacją miejską w 15 minut.