Dom 4 pokoi 100 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$280,153
$2,802/m²
;
In CRM: 17883
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Siedzibna, 35 a

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1960
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Ten dwupiętrowy dom o powierzchni około 100 m2 oferuje wiele możliwości adaptacji. 

Na pierwszym piętrze znajduje się funkcjonalna kuchnia, przytulny salon, toaleta i taras, a na drugim piętrze trzy pokoje, balkon i łazienka. 

Nieruchomość wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia domu dokładnie takim, jakim chcesz. 

Dodatkowym atutem tego miejsca jest ogród idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu oraz pełna Piwnica, która pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni dostosowanej do Twoich potrzeb. 

Segment obejmuje również garaż. 

Lokalizacja w Targówku gwarantuje łatwy dostęp do różnych usług, placówek edukacyjnych i terenów rekreacyjnych. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej ułatwia szybkie poruszanie się po mieście.