Mieszkanie 2 pokoi 30 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$128,683
$4,289/m²
;
In CRM: 19857
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Silnikowa, 15

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,289/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Powstaje nowy kompleks 3 budynków wielorodzinnych, w zielonej części Ursusa w Warszawie. W drugim aneksie, wolnostojącym, znajdują się dwa ośmiokondygnacyjne budynki z lokalami handlowymi na piętrze i garażem podziemnym.

Dobry dostęp do centrum miasta i bliskość usług, a na miejscu znajduje się przytulny ogród publiczny lub ogród dla psów. 

Kształt budynku utrzymany jest w klasycznym stylu, a położenie w zielonej dzielnicy Ursus zapewnia mieszkańcom spokojną i przyjazną atmosferę. 

W pobliżu Parki i inne skwery i tereny zielone. Miłośnicy aktywnego wypoczynku w okolicy mogą korzystać z rowerów, klubów fitness, basenów i rozmaitych sportów. 

Ma wspaniałe restauracje, sklepy i centra handlowe, szkoły i przedszkola. 

W okolicy znajduje się również wiele Poliklinik i aptek.

Stąd można łatwo dotrzeć do innych obszarów środkami transportu publicznego dzięki regularnemu pociągowi podmiejskiemu.

Dobre połączenie z S2 i S8 na szybki wyjazd z miasta lub dostęp do lotniska Chopina. 

 

Zakończenie budowy: między kwartałem 3M A 4M 2025.

Dostępne mieszkania od 30,16m2 do 80, 03m2, o wartości od 480 000 PLN do 1 330 000 pln.