Mieszkanie 3 pokoi 66 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$388,729
$5,890/m²
;
In CRM: 18709
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Aleja Rzeczypospolitej, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,890/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Mieszkanie składa się z trzech pokoi z ekspozycją południowo-zachodnią, co gwarantuje dużą ilość naturalnego światła.

Sypialnie wyposażone są w pojemne szafy, a przedpokój o ergonomicznym wystroju wyposażony w pralkę i suszarkę.

Przestronny salon połączony z otwartą, funkcjonalną kuchnią tworzy harmonijną przestrzeń, starannie wykończoną z dbałością o szczegóły i zapewniającą wyjątkowy komfort.

Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty AGD.

Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe na działce w garażu podziemnym (dodatkowa opłata 40 000 zł za miejsce).

Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych w budynku.

 

Lokalizacja:

Lokalizacja w Miasteczku Wilanów zapewnia dostęp do całej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajdują się sklepy spożywcze np. Żabka i Carrefour.

Dla rodzin z dziećmi dostępne są zarówno szkoły podstawowe, jak i prywatne placówki edukacyjne, takie jak Szkoła Podstawowa. Jana Brzechwy, Szkołę Montessori, Niemiecką Szkołę Europejską, Brytyjską Szkołę w Warszawie i Academy High School.

W pobliżu znajduje się także terminal paczkowy, gabinet masażu oraz lokalna cukiernia i piekarnia.

 

Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano także pokój zabaw.