Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$391,142
$7,112/m²
;
In CRM: 18426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Nowogrodzka, 18 a
  • Metro
    Centrum (~ 400 m)
  • Metro
    Nowy Świat-Uniwersytet (~ 900 m)
  • Metro
    Świętokrzyska (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,112/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1912
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Sredmiescie Poludnev, niedaleko ulicy Krucha.

 

Pomieszczenie o wysokości około 360 cm wymaga generalnego remontu, jednak posiada potencjał do stworzenia komfortowego mieszkania.

Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, toalety dla gości oraz przedpokoju.

 

Budynek apartamentowy zaprojektowali Henryk Stiefelmann i Stanisław Weiss (również przypisywany Antoniemu Jasęczykowi-Jabłońskiemu) w latach 1872-1912. Budynek ma zwartą bryłę czworokąta i charakteryzuje się wysokimi dachami skośnymi i dwuspadowymi.

Elewacje apartamentowca wykonane są z cegły pełnej o otynkowanych powierzchniach i dekoracyjnej sztukaterii na krawędziach.

Na zewnątrz dwie wypukłe oficyny, parter z boniowanymi wykończeniami i sklepienia kolebkowe w bramie.

 

Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim piętrze, co zapewnia ciszę i mnóstwo naturalnego światła dzięki oknom wychodzącym na dziedziniec. Dom został odnowiony w ostatnich latach i jest w dobrym stanie.