Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$401,329
$3,490/m²
;
In CRM: 16964
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Wilhelma Konrada Roentgena, 23 Fundacja Zdrowie

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,490/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2003
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

115-metrowe mieszkanie zlokalizowane w cichej enklawie Ursynowa, przy ulicy Roentgena.

Mieszkanie jest idealne dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą, nie rezygnując przy tym z komfortu miejskiego stylu.

 

Powierzchnia: 115 m²

Przestronny salon

Sypialnia z prywatną łazienką z prysznicem

Dodatkowa sypialnia, idealna na kreatywny kącik

Przestronna kuchnia

Druga łazienka z prysznicem

 

Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym – wygoda ma swoją cenę (80 000 zł)

 

IV piętro z 5, zapewniające prywatność i piękne widoki

 

Możliwość przeniesienia kuchni do przestronnego salonu, tworząc dodatkową sypialnię

Panoramiczne okna, które wpuszczają dużo światła do wnętrza

Ciepło miejskie, zapewniające komfort w chłodne dni

 

Lokalizacja:

W bliskim sąsiedztwie ulicy Roentgena znajdziesz nie tylko bliskość natury, ale także łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miejskich - kawiarni, piekarni, sklepów, przedszkoli, szkół, uczelni, siłowni i basenu. Dodatkowo w odległości 10 minut znajdują się liczne linie autobusowe oraz stacje metra Stokłosy i Imielin.